Catering

Catering Wielkanocny

Wielkanoc to czas radości, rodziny i pysznych potraw. Właśnie z myślą o tych chwilach przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny catering wielkanocny, który z pewnością wprowadzi w Twoje święta jeszcze więcej magii i smaku.

Nasza oferta cateringu wielkanocnego składa się z szerokiej gamy potraw, wśród których znajdziesz tradycyjne dania, takie jak mięsa, jajka, kiełbasy i wiele innych, ale też nowoczesne propozycje, które zachwycą Twoje podniebienie.

Oferujemy wyśmienite przystawki, takie jak delikatne pasztety i sałatki, główne dania z soczystym mięsem i różnorodne dodatki. Nie brakuje u nas również słodkości – tradycyjne mazurki i inne pyszności na pewno umilą Ci święta.

Nasze potrawy wykonane są z najlepszych, najświeższych składników, dzięki czemu zachowują oryginalny smak i aromat, który zadowoli nawet najbardziej wymagających smakoszy. Nasz catering dostarczamy bezpośrednio pod wskazany adres, dzięki czemu możesz skupić się na rodzinie i wspaniałych chwilach.

Nie czekaj i skorzystaj z naszej oferty cateringu wielkanocnego już teraz! Zamówienia można składać już dziś. Bądź pewny, że nasze dania umilą Tobie i Twoim bliskim ten wyjątkowy czas.

ZAMÓWIENIA PRZYJMUJEMY DO 03.04.2023

TEL.731-363-030

BIURO@HOTELRIVIERA.COM

Catering na każdą okazję.

Oferujemy Państwu pyszne jedzenie na różnego rodzaju spotkania: urodziny, imieniny, imprezy okolicznościowe, konferencje, spotkania biznesowe itp.

Dania kokilowe, dania w bemarach, przystawki ciepłe, przystawki zimne i wiele innych dań.

Posiadamy bardzo bogate menu cateringowe jak również bogate zaplecze wszelkich sprzętów, zastawy, namiotów i innych rzeczy potrzebnych do zorganizowania imprezy poza naszą Restauracją.

W razie pytań lub chęci rezerwacji zapraszamy do kontaktu!